W ramach zespołu ds. szkoleń zajmujemy się

promocją oraz wdrażaniem nowoczesnego systemu kształcenia w formule e-learning, pozwalającą obniżyć koszty szkoleniowe i przeszkolić dużą liczbę uczestników w dowolnym miejscu i czasie.

Na co dzień tworzymy kursy i wdrażamy nasze rozwiązania w administracji publicznej oraz przedsiębiorstwach prywatnych.

Specjalizujemy się w szkoleniach z dziedzin e-gospodarki, e-administracji, logistyki i magazynowania oraz standardów GS1. Naszymi partnerami są Wyższa Szkoła Logistyki oraz Centrum Edukacji Logistycznej.

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu

i wdrażaniu e-learningu w biznesie. Od 2003 roku przygotowaliśmy kilkadziesiąt kursów, a wykorzystując platformę e-learningową przeszkoliliśmy ponad 12000 osób.

Proponujemy Państwu gotowe szkolenia, które udostępniamy na naszej stronie internetowej oraz produkcję kursów, które przygotowujemy na zamówienie na podstawie materiałów zleconych lub własnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Oferujemy zarówno możliwość dzierżawy platformy

e-learning wraz z jej administracją techniczną jak i stworzenie kursu zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Kursy produkujemy na różne nośniki, są to m.in. platformy internetowe, płyty dvd jak i urządzania mobilne. W szkoleniach wykorzystujemy nowoczesne narzędzia przekazywania wiedzy takie jak webcasty, podcasty, gry symulacyjne, filmy instruktażowe, quizy, platformy lms i inne które podnoszą atrakcyjność szkoleń oraz ułatwiają przyswojenie materiału.

Tworząc szkolenie analizujemy potrzeby klienta i dostosowujemy optymalne narzędzia. Dzięki temu produkujemy atrakcyjne kursy, które ułatwiają naukę i umożliwiają osiągnięcie zamierzonego celu dydaktycznego. Szkolenia przygotowujemy w oparciu o wypracowany system z uwzględnieniem metodyki tworzenia szkoleń i stosowaniem międzynarodowych standardów. Nasze kursy tworzymy zgodnie z modelem ADDIE (Analyze, Design, Development, Implementation, Evaluation).

W celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt emailowy

pod adresem Celina.Manuszak@ilim.poznan.pl tel:

• e-learning
  • szkolenia logistyczne